Ons Team

Bij Pyzo kunt u zich aanmelden met eender welk psychologisch probleem. We nemen eerst een intake af waarbij we luisteren naar uw klacht. Hierna plaatsen we u bij de meest ervaren persoon die u kan helpen. Indien u wilt mag u zelf ook rechtstreeks inboeken bij een psycholoog naar keuze. Verder werken we samen met verschillende huisartsen, psychiaters en klinieken in de regio zodat we altijd een goede opvolging garanderen.  We voeren ook diagnostisch onderzoek uit zodat u zicht kunt laten testen op ADHD, autisme, borderline, enzovoort.  Ook kunt u in de meeste gevallen rekenen op een gedeeltelijke terugbetaling via uw ziekenfonds.

 

Ontmoet ons team

Uw intake wordt afgenomen door één van onze teamleden. Na onze teamvergadering wordt u bij de geschikte persoon geplaatst afhankelijk van uw vraag. Voor een afspraak met een psychiater is het nodig dat u eerst een psycholoog ziet zodat we een volledig beeld hebben van uw klacht.

PYZO psychologen

Loes Meekers

Psychologisch Consulent – psychotherapeut

Diagnosticus (io) 

Loes staat in voor de intakes, afnames van de diagnostische testen en therapie

Loes@pyzo.be 

Sofie Horemans

Een voortreffelijke psychologe en loopbaanbegeleidster Ervaren in meerdere problematieken en tegelijkertijd Auticoach voor jongeren en volwassenen met eender welk vorm van autisme

Sofie@pyzo.be 

Yusuf Ozgunes

Een zeer ervaren klinisch psycholoog en diagnosticus met een expertise in crisissituaties, dringende gevallen en relatietherapie. Bekend om zijn snelle, effectieve en discrete aanpak

Yusuf@pyzo.be 

rouw trauma nagst therapeute

Vanessa Illegems

Een deskundige integratieve ACT psychotherapeute, gespecialiseerd in rouw, verlies, angst en trauma

zowel bij verlies van dierbaren als suicide, euthanasie of eenzaamheid

Vanessa@pyzo.be 

Sezgi Alptekin

Klinisch psychologe

begeleiding bij kinderen, adolescenten en volwassenen

Alsook begeleiding van kinderen met ASS of een beperking

Sezgi@pyzo.be 

angst paniek autisme

Ruth Vlaeminck

 Psychotherapeut Persoonlijkheidscoach 

begeleiding en ondersteuning bij persoonlijkheids problemen

Ruth@pyzo.be 

psychiater

Naomi Verhaeghen

Klinisch seksuologe en relatietherapeut

Fertiliteit – infertiliteit (alles rondom begeleiden bij kinderwens)
Seksueel misbruik – Negatieve seksuele ervaring
Problemen met seksuele oriëntatie
Vragen ivm genderidentiteit
Parafilieën

naomi@pyzo.be 

Cigdem Özturk

Klinisch psychologe 

Een uitmuntende psychologe met jarenlange ervaring.  Bekend voor haar discrete en doelgerichte aanpak

Cigdem@pyzo.be 

Maaike

Cynthia Verbakel

Logopediste

Logopedische therapie voor kinderen met leerproblemen (lezen, spelling en rekenen). Neem een kijkje op www.letterentel.be voor meer info en om een afspraak vast te leggen

hallo@letterentel.be

Yassine Tsabounti

Health Coach & Sport Massage

dry needling

– enkel vaste klanten- AFSPRAAK ENKEL VIA 0478/63 58 23 

turkse psychologe

Ayse Kaygisiz

Pyschologe

Ayse is een psychologe met een eerlijke en zachte aanpak. Gespecialiseerd in interculturele problematieken en relatieproblemen.

ayse@pyzo.be 

Maaike

May Nicasy

Psychologisch Consulent io

May staat in voor de eerste aanmelding en plaatsing bij de juiste psycholoog of diagnostiek

may@pyzo.be 

Annick Slavon

Burn out coach

Life coach

annick1@live.com 

psychiater

Dr. Poldervaart Arts Psychiater (io) Dr. Poldervaart is gekend om zijn zachte, behulpzame aanpak en begrip voor de patiënt zijn situatie snelle afspraak mogelijk bij noodgevallen

pyzo dietiste

Kim Van Lent

Dietiste

Intuïtief eten
Voedingsadvies bij maag- en darmklachten
Voedingsadvies bij vegetarisme dietistekim@hotmail.com

Darinka De Vriese

Loopbaanbegeleider

Stress en Burn out coach

darinka@pyzo.be 

Sylvia Van der Schoepen

Een uitmuntende therapeute, mindfulness coach en sekscounselor. Ze is uiterst begaan,
begripvol, werkt met opdrachten en kan u op verschillende manieren inzichten verschaffen
op uw levenspad

 

info@revivia.be

PYZO psychologen

Saskia Van Der Schot

Een zeer ervaren gewichtsconsulent van het 1op1 Dieet by Cambridge Weight Plan.

Of je nu 3 kilo of 50 kilo wilt afvallen, ze begeleidt je naar je streefgewicht en leert je, met behulp van het stappenplan,  hoe je op je gewicht moet blijven

AFSPRAAK ENKEL VIA: 0487 / 65 81 06

 OF VIA MAIL NAAR:

info@1op1dieetmerksem.be

 www.1op1dieetmerksem.be

Fatima Hamdaoui

Een meertalige psychologe met ervaring, een professionele aanpak en een effectieve stijl. 

rechtstreeks te bereiken op
0495/ 61 31 09

fatima@pyzo.be 

turkse psycholoog

Rabia Gercek

Klinisch psychologe

Een ervaren klinisch psychologe. Heeft een zachte en begripvolle aanpak. Gespecialiseerd in familieproblemen, kinderen, relationele conflicten en moeilijke gezinssituaties

rabia@pyzo.be

psychiater

Psycholoog gevraagd

pyzo dietiste

Therapeut gevraagd

Dietiste gevraagd

Betere gezondheidszorg is onze missie

24/7 SERVICE. MOGELIJKHEID EEN AFSPRAAK TE BOEKEN OP DEZELFDE
DAG INDIEN ER PLAATS IS

info@pyzo.be

Bredabaan 960, Merksem 2170